6.6. Příští víkend se bude hrát už i na venkovní terase   
Populární taneční večery ve Džbánu jsou stále více vyhledávané. V sobotu 7.června mohou návštěvnící lázní Karlova Studánka si opět zazpívat se "ŠÉFEM" . Příští týden se již bude hrát i na venkovní terase, kde vystoupí například i Duo Zvara, které známe z TV Šlágr. Takže doporučujeme, průběžně sledovat naše stránky.
14.5. Víkend plný zábavy   
V pátek a v sobotu se v hotelu Džbán uskuteční další série tanečních večerů. V pátek bude hrát k tanci a poslechu "ŠÉF". Začátek je v 19.30 hod. V sobotu 17.5. pak proběhne další vystoupení oblíbeného Pavla Bobka jr. Začátek je v 19 hod. Vstup po oba dny je zdarma.
29.4. Májové oslavy ve Džbánu   
Svátek práce ve Džbánu bude mít několik podob. Ve čtvrtek 1.5.proběhne v hotelu Džbán májová veselice. Hrát bude "ŠÉF". Přes den budou před hotelem stánky se zajímavým lázeňským artiklem a bude připraven kulturní program. Od 13 hodin se pak bude před hotelem natáčet volební televizní spot Hnutí sociálně slabých. V pátek vystoupí v rámci taneční zábavy Pavel Bobek jr. Po celé čtyři dny se budou točit pivní speciály.Všichni jsou samozřejmě srdečně zváni.
15.4. Velikonoce ve Džbáně i s klasickou mrskačkou   
Na Velikonoční svátky připravilo vedení hotelu ve spolupráci se Sdružením moravskoslezských umělců hned několik programů. Již od pátku 18.dubna budou probíhat před hotelem velikonoční stánkové prodeje.

   V rámci kulturních akcí proběhne v hotelové restauraci hned několik vystoupení. V pátek bude v rámci tanečního večera  k tanci a poslechu hrát Pavel Bobek jr. V sobotu a v neděli proběhnou tradiční Velikonoční zábavy, kdy k tanci a poslechu bude hrát ŠÉF. Začátky ve všechny tři dny jsou stanoveny na 19.30 hod. Ti, kteří ještě nezažili pravou vesnickou mrskačku, se mohou těšit na neděli, kdy v rámci Velikonoční zábavy právě tato tradice nebude scházet. Vstup je po všechny tři dny zdarma.

2.4.   Pyžamový bál ve Džbáně   
Ve středu dne 2.dubna se v hotelu Džbán uskuteční tradiční "Pyžamový bál". Akci pořádají lázeňské pacientky a její začátek je stanoven ve 19.30 hod. K tanci a k dobré náladě hraje "ŠÉF". Vstup je samozřejmě zdarma.
2.4. Poslední volné pokoje na velikonoční víkend
   O Velikonoce v Karlově Studánce je tradičně velký zájem. Hotel Džbán má poslední volné pokoje. Kromě ubytování nabízíme naším hostům i taneční a zábavné večery takže o zábavu je postaráno.
25.3. Velikonoční víkend plný zábavy
    O Velikonočních svátcích bude v hotelu Džbán tradičně veselo. Připravuje se velikonoční zábava, zabíjačkové hody a další tradiční velikonoční akce.
25.3. Taneční večery středa, pátek a sobota
    Přestože lázeňská sezóna ještě nezačala, v hotelu Džbán to už žije naplno. Taneční večery se zde konají již třikrát do týdne. "Naše tanenční večery ještě nepraskají ve švech, tak jak jsme zvyklí, ale rozhodně  je o ně docela velký zájem," říká provozní hotelu Jana Zifčáková a dodává. "Hrajeme třikrát týdně a to středa, pátek a sobota. Dvakrát hraje ŠÉF a jedenkrát P.Bobek jr.. Takže naši hosté si jistě přijdou na své."